MŠ Vláček

Žirafky na “Hýbánkách”

Publikováno 4. prosince 2023 v kategorii MŠ Vláček.

V pátek 1. 12. se děti ze třídy Žirafa zúčastnily edukačního  programu “Hýbánky”, který byl pořádaný Activem SVČ. Paní lektorka nás provedla prostory Activ clubu. Děti si  vyzkoušely různé sportovní aktivity. Prohlídka začala úvodní rozcvičkou  v posilovně. Děti si dále vyzkoušely, jak se hraje squash, cvičení na trampolínách, boxování do pytle, tancování v tanečním sále a na závěr cvičení s padákem ve velké tělocvičně. Moc děkujeme Activu, za přípravu tohoto velmi přínosného programu. Děti si dopoledne nabité různorodými sportovními aktivitami náramně užily. Na jaře se společně budeme těšit na další pokračování -  “Hýbánky 2”.