Výtvarná soutěž „Sportujeme rádi“.

Publikováno 14. ledna 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti z naší školky Pohádka se během podzimu zapojily do výtvarné soutěže „Sportujeme rádi“, kterou pořádá firma PEZ. Jelikož naše děti mají pohyb velmi rádi, neváhali jsme ani chviličku a soutěže se zúčastnili. Děti se moc snažily, aby se jim jejich díla povedla a bylo to opravdu znát, namalovaly velmi pěkné obrázky se sportovní tématikou, které putovaly rovnou do soutěže. Věděly také, že se hraje o zajímavé a hodnotné ceny, které by se nám do naší školičky hodily a děti by je tak mohly plně využívat (např. velká trampolína, psychomotorický padák a jiné). Jelikož se ale obrázků sešlo opravdu mnoho (10 tisíc)                    a do soutěže se zapojily školky z celé ČR, porotci mohli bohužel vybrat pouze jedno soutěžní dílo za každou MŠ.

A teď je řada na nás „dospělácích“, abychom k výhře pomohli                                                                 a hlasovali pro obrázek z naší školky!

Jak hlasovat?                                                                                                              Obrázky naleznete na internetových stránkách www.pez.cz v galerii soutěžních obrázků.                                                                                                             Hlasovat můžete v termínu od 15. 1. do 14. 2. 2022 do 12:00.                               Po ukončení termínu hlasování již nebude možné udílet ani odebírat hlasy.

U soutěžního díla kliknutím na - DÁT HLAS. Z jednoho zařízení (PC, tablet, mobil) je možné udělit pouze jeden hlas.

Po udělení hlasu se objeví text - ODEBRAT HLAS (odebírat můžete pouze svůj hlas / nikdo jiný vám váš hlas neodebere).

Za děti a celou mateřskou školku Vám mnohokrát děkujeme za Vaši pomoc!