Velikonoční jarmark pomáhá zvířátkům

Publikováno 8. dubna 2024 v kategorii MŠ Vysočánek.

V úterý 26.3. byl náš velký den. V naší školce se uskutečnil Velikonoční jarmark na dobrou věc - adopce zvířátek v Zoo Jihlava. Nejprve rodiče s dětmi vyrazili na stezku se zvířátky v blízkosti školky, cestu mohli i mapovat do mapy, kterou dostali na začátku trasy. Jednotlivá zvířátka je dovedla zase zpět na zahradu školky, tam děti hledaly poslední zvíře, které na stezce chybělo a již je naší školkou adoptováno. Všichni se následně občerstvili výbornou velikonoční nádivkou a salátkem od naší paní kuchařky. Po výborné svačině jsme se již odebrali na jarmark, který kvůli velkému větru proběhl v prostorách mateřské školy. Děkujeme všem, kteří se jarmarku zúčastnili a to jak výrobou krásných velikonočních a jarních dekorací a dobrot, tak nákupem. Získaná částka bude použita na adopci zvířat v Zoo Jihlava a to 20.5., kdy se do Zoo chystáme na výlet.