Vánoční týden

Publikováno 20. prosince 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Celý měsíc prosinec probíhal v adventním duchu.

V pondělí jsme si s dětmi upekli z připraveného lineckého těsta cukroví. Během úterý jsme se pustili do promazávání cukroví a při pobytu venku jsme navštívili kapli sv. Barbory, kde byla krásná výstava betlému. Nejvíce děti zaujal betlém vyrobený z lega. Dále jsme se přesunuli na náměstí, kde byla spousta krásné vánoční výzdoby. Každé z dětí si zazvonilo na vánoční zvoneček a myslelo přitom na své tajné přání.  Ve středu nastal dětmi očekávaný den, navštívil nás Ježíšek a přinesl spoustu dárků. Děti si pohrály s novými dárky, pochutnaly si na výborném cukroví a zazpívaly si koledy. Děkujeme maminkám za výborné cukroví.