Vánoční besídka a tvoření s rodiči

Publikováno 20. prosince 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Vánoční čas jsme si ve školce zpříjemnili setkáním s rodiči.

Ve třídě Kosíci a Sýkorky se konalo tvoření s rodiči, společně si vyrobili krásné výrobky, které si všichni odnesli domů.

Ve třídě Vrabčáci se konala vánoční besídka s tvořením, děti předvedly hudební pásmo plné písniček s podzimní, zimní a vánoční tématikou. Společně s rodiči si vyrobili "skleněný porcelán".

Ve třídě Soviček se konalo vánoční zpívání s rodiči. Děti zazpívaly podzimní písně, rytmicky ztvárnily čertovské písně a zdramatizovaly některé vánoční koledy. Na závěr rodičům předaly dárek v podobě vánočního stromečku vyrobeného ze smrkové šišky.

Bylo to krásné odpoledne, provázela adventní pohodová atmosféra a těšíme se na další společné setkání.