Už jen pár dní….

Publikováno 21. prosince 2021 v kategorii MŠ Pohádka.

Dětmi tolik očekávaný den se blíží, děti počítají dny, my dospěláci spíše hodiny,          aby vše doma bylo připraveno. Jak vidíme z foteček, dopis Ježíškovi je odeslaný, cukroví je napečené, vánoční výzdoba vyrobená, někde se už zdobí stromeček. Nezapomínáte ani na tradiční skořápkové lodičky a prskavky, které děti milují! Někomu zbývá čas na předvánoční procházky a výlety, a to je to hlavní, strávit klidný čas se svými nejbližšími   .                                                                                                              My ve školce jsme si rozkrojili červené jablíčko a hurá – hvězdička se objevila   .