U Vrabčáků.

Publikováno 10. září 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Těšili jsme se na sebe   . Po dlouhé době zase v naší třídě   .                                        Děti si hrály s oblíbenými hračkami, podělily se o zážitky s rodiči z léta a všichni jsme zase začali spolupracovat.

Naši noví kamarádi se postupně seznámili nejen s dětmi a paní učitelkami, ale taktéž s prostředím třídy a školky. Nováčkům jsme ukázali hračky a jak se uklízí, naučili jsme je hru Na šáteček a Na bublinu – tu jsme hráli skoro každý den, moc nás baví   . Cvičili jsme, zpívali, na školní zahradě děti míchaly koktejly z bylinek, v domečku u myšky hospodařily, vymýšlely aktivity na kládách a pařezech, i v zákoutí přírodní zahrady. A teď ,,hurá“ společně do dalších dní s očekáváním, co nám asi přinesou   .