Týden dětí.

Publikováno 4. června 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Slavili jsme celý týden, svátek dětí je přece jednou za rok   .                                                    Kreslili jsme křídami na chodník u školičky a u obchodního centra. Děti si užily stopovanou s hledáním pokladu, Sovičky a Sýkorky se vydaly do lesa k viaduktu, Kosíci a Vrabčáci k Mamlasovi. Plnily úkoly v přírodě a v pokladu našly kinder čokoládky. Středa, Den dětí, hurá, to bude zábava   . Děti se nemohly dočkat, sledovaly nafukování skákacího hradu od rána z oken. Velký skákací hrad nám zapůjčila 3. ZŠ, se kterou úzce spolupracujeme. Děkujeme panu učiteli Glajcovi za vypůjčení a nainstalování hradu na školní zahradě, děti si to náramně užily. Po dostatečné pohybové aktivitě jsme si pochutnali na nanuku. Ve čtvrtek starší děti vyrazily autobusem na výlet za zvířátky, o něm podrobněji příště v samostatném příspěvku. V pátek na děti čekaly koloběžkové závody, procvičily si obratnost při jízdě na koloběžkách a odrážedlech, všichni svoji jízdu úspěšně dokončili.

Svátek dětí jsme celý týden slavili a ani na chvilku se nudit nestačili   .