Turistický výlet k MDD

Publikováno 14. června 2022 v kategorii MŠ Vysočánek.

A nyní malé ohlédnutí za výletem, který jsme si udělali ke dni dětí. Dne 3.6. jsme v ranních hodinách nasadili batůžky se svačinou a vydali jsme se pěšky po cyklistické stezce na Pilák. Děti byly statečné, nikdo si nestěžoval na bolavé nožičky, dokonce jsme šli s písní na rtech. Po úspěšně zdolané cestě jsme se na Piláku nasvačili a pak už nastalo slibované hraní na hřišti. Děti se vyřádily na průlezkách, pohrály si s kamínky a dostatečně se pohoupaly na houpacím hnízdě. Po nějaké chvíli jsme dostali chuť na zmrzlinu a tak jsme si ji dopřáli. Byla opravdu výborná a osvěžující. Po zmrzlině jsme se posilněni vydali na zpáteční cestu. Vzhledem k silniční zácpě jsme na autobus nečekali a statečně a neohroženě jsme se opět vydali pěšky do školky. Všechny děti byly moc šikovné, cestu ušly bez vzdychání, cesta nám pěkně ubíhala.