SÝKORKY NA VÝLETĚ.

Publikováno 24. června 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Ve středu 22.6. jsme vyrazili s dětmi na výlet do Nového města na Moravě. Na nádraží jsme dojeli MHD, dále pak pokračovali vlakem k nemocnici. Cestou do Horáckého muzea jsme se na lavičkách nasvačili, napili a pochutnali si na sladkostech, které maminky přichystaly. V muzeu na nádvoří nám spustili mlýnek s figurkami, které znázorňovaly, jak se lidem dříve žilo. Ve strašidelném podzemí si děti prohlédly postavičky z pohádek a bájí, které se vztahovaly přímo k Novému Městu. Nakonec jsme navštívili i muzeum. Cestou zpět si děti při čekání na vlak pochutnaly na ledňáčku. Ve vlaku si vyprávěly zážitky z výletu, co se jim nejvíc líbilo.                   Z vlakového nádraží jsme opět přijeli MHD ke školce. Děti byly z výletu nadšené, všem se líbil, celý den jsme si užili.