MŠ Vláček

Svátky jara

Publikováno 19. dubna 2022 v kategorii MŠ Vláček.

S dětmi jsme si přípravy na Velikonoce moc užili. Zaseli jsme jarní osivo do kvetináčků a do skleniček, které jsme namalovali jako kuřátka. Děti malovaly velikonoční kraslice s krupicí a vodovými barvami a v pěně na holení. Zdobily vajíčka z PET víček, procvičovali jemnou motoriku s malými vajíčky a pinzetou. Děti v Zajíčku hrály pohádku Boudo budko. Užívali jsme si pěkného počasí venku na zahradě a na hřišti.
Děti z Medvídka nachystaly pro všechny děti velikonoční překvapení. Skupinka šesti koledníků obešla školku. Vymrskali paní učitelky, paní kuchařky i paní uklízečky. A všem dětem i personálu nabídli slepičky, které děti vyrobily z piškotů, bonbónů a čokolády. A za takové krásné překvapení koledníci dostaly sladkou odměnu.