Stužkování předškoláčků-14.6.

Publikováno 19. června 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Než jsme se nadáli, z našich malých dětiček se stali velcí předškoláci! Na svůj slavnostní den se těšili. Na školní zahradě prožili chvíle, na které jistě budou rádi vzpomínat. Vše začalo slavnostním nástupem dětí při zvuku hudby, následoval proslov paní vedoucí J.Culkové, paní ředitelky I.Klusákové a zástupce města R.Dvořáka. V jejich slovech mimo jiné zaznělo poděkování rodičům za pomoc, spolupráci a podporu naší školičky. Poté děti vystoupily s krátkým programem - píseň První třída špendlíci a báseň Proč bychom se školy báli byla odměněna potleskem. Děti si ho zasloužily, moc se snažily. Akt samotného stužkování nastal předčtením odpovědí dětí na otázky - čím bys chtěl být, až vyrosteš, s kým jsi se ve školce kamarádil, co Ti chutnalo od paní kuchařek, na co se těšíš do školy a jaké přání od zlaté rybky by sis nechal vyplnit. Některé odpovědi byly úsměvné, jiné i dojemné. Dětem byly předány stužky, pamětní listy, knihy, albumky s fotografiemi a kresbami od kamarádů. Pasování a přípitek šampánským děti ocenily   . Tanec na závěr a hurá na focení a za rodiči.                                                                                                                 A už nezbývá než našim předškolákům popřát.                                                                                                    Užijte si poslední dny ve školce a ať se Vám v té velké škole daří                                                                          a všechno Vás tam baví   .