Společně za sportem

Publikováno 20. září 2021 v kategorii MŠ Vysočánek.

Milí velcí i malí.

Tvoříme pro radost

Tentokrát se ohlédneme za sportovním dnem, který se konal 16. září v areálu ZŠ Švermova ve Žďáře nad Sázavou.

Areál ZŠ Švermova poskytl Příspěvkové organizaci Mateřská škola Žďár nad Sázavou prostor pro uskutečnění sportovního odpoledne pro rodiče s dětmi. Jednotlivá pracoviště MŠ Žďár nad Sázavou připravila pro účastníky sportovní aktivity na jednotlivých stanovištích tak, aby co v největší bohatosti a šíři uspokojila jejich poptávku. Děti si vyzkoušely přeskoky, hody, balancování, běh, překonávání překážek....a to v doprovodu rodičů nebo s jejich dopomocí. Sportovní odpoledne bylo doprovázeno hudbou, zpíváním, tancem...z dílny moderátora Milana Řezníčka. Sportovci mohli při aktivitách i mimo nich poslouchat, zpívat, tančit...a u toho hodovat a těšit se z obdržených dárků.

Naše školka MŠ Vysočánek přichystala 2 disciplíny - NETRADIČNÍ BALANCOVÁNÍ - tref kuličku do důlku a svez se na skateboardu za pomoci rodiče

BĚH NA DRÁZE - soutěž v rychlosti běhu

Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne, které bylo provázeno sluncem nad hlavou a dobrou náladou.

Hezké slunné dny všem

s pozdravem paní učitelky