Slavnostní odpoledne

Publikováno 14. června 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Školní rok uběhl jako voda a budoucí školáčci se těšili na svoje loučení se školkou. Stužkování proběhlo na naší pohádkové zahradě, počasí nám přálo. Na úvod hosté, pan místostarosta a naše paní ředitelka, popřáli dětem krásné prázdniny a hodně úspěchů ve škole. Děti si připravily krátký program a mohlo začít samotné slavnostní stužkování. Kniha a albumek s fotkami ze školkových let děti potěšil, hned si začaly s kamarády prohlížet   . A pak přísaha, pasování na školáky a na závěr přípitek a společný tanec s rodiči.                                                                                                                             Přejeme všem našim předškolákům, ať se jim ve škole líbí a jsou spokojení. A přijďte se za námi někdy podívat   .