MŠ Vláček

Rozloučení

Publikováno 1. července 2023 v kategorii MŠ Vláček.

V posledním týdnu školního roku jsme ve školce trénovali nácvik protipožárního poplachu, který jsme zvládli přímo na jedničku. Přestože mnozí vyběhli ven jen v bačkorkách, nikoho jsme v budově nenechali - tedy kromě několika plyšáčků, které by děti rozhodně postrádaly.

Následně jsme se všichni sešli na školní zahradě, kde jsme se rozloučili s paní učitelkami Verunkou, která odchází od následujícího školního roku pracovat jako asistentka do ZŠ, a Radkou, které jsme do důchodových let popřáli pevné zdraví, zaslouženou životní pohodu, svěží mysl a elán starat se o svá vnoučata. Oběma paní učitelkám jsme předali kytičku a děti přidaly písničku a mohutný potlesk.

Dětem i rodičům přejeme dlouhé a odpočinkové prázdninové dny plné sluníčka a pohody.