Důležité

PROVOZ ŠKOLEK - HLAVNÍ PRÁZDNINY 2023

Publikováno 29. června 2023 v kategorii Důležité, Z ředitelství.

Prázdninový provoz zajišťují od 1.7. do 31.8.2023 MŠ :

Vláček, ul. Haškova 1150/4, 59101 Žďár nad Sázavou - pro přihlášené děti z MŠ Vláček, Kamarád, Pohádka a Sluníčko

Vysočánek, ul. Vysocká 232/10, 591 01 Žďár nad Sázavou -pro přihlášené z MŠ Vysočánek, Pastelka a Srdíčko

Provoz v MŠ Vláček i Vysočánek bude od 6.15 do 16.15 hod. Děti prosím přivádějte ráno nejpozději do 8.00 hod. a předávejte a vyzvedávejte si pouze u pedagogů, kteří budou označeni vizitkou se jménem a ponesou za vaše děti plnou zodpovědnost. Při provozu tříd jsou zapojeny i ostatní pomocné profese, které pomáhají zajistit klidný a plynulý chod jednotlivých tříd. Děti jsou rozděleny na třídy dle školek, snažíme se o přiřazení i kmenových pedagogů, ale ne vždy to stoprocentně vyjde, proto prosíme o vstřícnost a případnou podrobnější komunikaci s pedagogy při předávání dítěte, zvláště pak info o vyzvednutí dítěte, nebo jiných potížích, apod. Sledujte i možné změny v rozpisu tříd, mění se dle počtu přihlášených dětí v jednotlivých týdnech. V případě dotazů se obracejte na kmenové zaměstnance sloužících MŠ.

Odhlášení stravy a omluva nepřítomnosti dítěte bude probíhat výhradně přes elektronický systém TWIGSEE!

V případě technických potíží volejte školní jídelnu tel. 777 762 986 nebo ředitelství MŠ tel. 777 765 160.

Nezapomínejte prosím na vhodné oblečení i obuv dětí, protože trávíme spoustu času venku v přírodě nebo školní zahradě. Myslete také na pokrývky hlavy, sluneční brýle či ochranný prostředek před spálením od slunce. Děkujeme.

PŘEJEME VÁM I CELÉ RODINĚ KRÁSNÉ LETNÍ DNY PLNÉ ZÁŽITKŮ V MATEŘSKÉ ŠKOLE I MIMO NÍ A JIŽ TEĎ SE TĚŠÍME NA 1. ZÁŘÍ 2023 !!!

Mgr. Iveta Klusáková, ředitelka p.o.