MŠ Srdíčko

Prosba o spolupráci

Publikováno 20. června 2022 v kategorii MŠ Srdíčko.

Vážení a milí rodiče,

Od pondělí 27.června 2022 začnou plánované stavební úpravy v naší mateřské škole-rekonstrukce sociálních zařízení pro děti a pedagogy, nová vzduchotechnika a rekuperace ve třídách Koťátko, Medvídek, Zajíček a Ježeček, výměna obložení na chodbách, výměna dveří ve všech prostorách školy.

Vzhledem k náročnosti a koordinaci všech prováděných stavebních úprav je nutné začít již v daném termínu, abychom mohli tu naše nově upravenou školičku znovu a včas otevřít 1.září, uklizenou a nazdobenou.

S tímto souvisí nutnost omezení provozu mateřské školy, zejména slučování dětí z uvedených tříd společně s třídami Veverka a Myška, aby nebyly děti vystaveny nadměrnému hluku a prachu při stavebních úpravách. Budeme se snažit být s dětmi co nejvíce venku na zahradě, ale přesto Vás prosíme, je-li to ve Vašich možnostech, aby jste si mohli brát děti po obědě nebo již nechat doma.

Loučit se budeme v pátek 24.6.2022 na třídách.

DĚKUJEME ZA VAŠE POCHOPENÍ, OCHOTU A VSTŘÍCNOST.