Pohádková stezka

Publikováno 27. března 2024 v kategorii MŠ Pohádka.

V úterý 26. března se konala v naší MŠ Pohádka odpolední akce s rodiči "POHÁDKOVÁ CESTA". V každé třídě na děti čekaly různé úkoly u pohádkových bytostí. U Zlatovlásky sbíraly a navlékaly korálky, v Perníkové chaloupce malovaly perníčky a sjížděly po lavičce do pece, zdolávaly cestu jelena lesem ke Smolíčkovi, skládaly dějovou posloupnost pohádky O veliké řepě, Hrnečku vař- střelba na branku s hrnečkem a vaření kaše, u Červené Karkulky pekly bábovku z kinetického písku a lovily prstýnky s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým. Jejich úspěšné zdolání a splnění úkolů bylo zaznamenáváno na kartičku a na konci cesty se děti těšily na malou odměnu.