Piknik - VIRTUÁLNÍ VODA

Publikováno 7. června 2022 v kategorii MŠ Vysočánek.

Milé děti a milí rodiče,

děkujeme vám za účast na pikniku, který se konal jako závěrečná aktivita letošního školního roku Ekoškolky. Vzhledem k tomu, že nás celým rokem provázelo téma vody, tak jsme se rozhodli seznámit děti a rodiče se spotřebou tzv. virtuální vody (není vidět), která je potřeba k výrobě nových věcí. Proto si každý mohl donést na piknik věci, které již doma nepotřebuje a vyměnit je, nebo darovat někomu jinému.

A jak takový piknik probíhal? Nejprve jsme se přivítali a zazpívali jsme si píseň "Hezky je na světě". Poté již začala volná zábava s ochutnáváním dobrot a s výměnou věcí. Děti si zdobily papírové talíře, stavěly z plastových kostek, kreslily křídou a v neposlední řadě společně s rodiči tvořily Ekokodex na téma Voda. A moc se povedl. Také nás navštívila paní učitelka z Kuřátek Aneta Dospělová i s malou Lilinkou.

Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne.