MŠ Vláček

Paní Zima přijela do Žirafky

Publikováno 17. ledna 2022 v kategorii MŠ Vláček.

I do Žirafky dorazila Paní Zima a děti ji pěkně přivítaly. Z papírků udělaly řetězy a z těch paní Zimě udělaly šaty. A paní Zima nám opravdu venku nadělila trochu sněhu, který si děti náležitě užily - bobovali jsme, stavěli jsme sněhuláky a dělali ve sněhu andílky.

Děti vyráběly sněhuláka i z papíru, a zimní rukavice, které natřely inkoustem, poté je zdobily zmizíkem a na závěr ozdobily vatou.

Stavěly sněhuláka z obručí a zdobily jej PET víčky, hrály koulovanou ve třídě, závodily v oblékaní a oslavily s kamarádem jeho narozeniny.

Také si děti poslechly pohádku O rukavičce, a poté si pohádku všechny děti zahrály. Proměnit se na "herce" se dětem moc líbilo a užily si spoustu legrace.