Důležité

ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

Publikováno 6. ledna 2024 v kategorii Důležité, Z ředitelství.

Informujeme rodiče, kteří uvažují o odkladu školní docházky u svého dítěte, aby se k vyšetření V PORADENSKÉM ZAŘÍZENÍ objednali nejpozději do 31.1.2024 .

Při objednání po tomto termínu nemůže Pedagogicko-psychologická poradna zaručit vystavení doporučení do termínu zápisu do ZŠ, který bude probíhat na všech žďárských ZŠ v pátek 5.4. a v sobotu 6 4.2024.

Poradna preferuje objednání e-mailem na adrese poradnazr@pppaspcvysocina.cz.

Vhodné je zaslat vyplněný formulář  Žádost o vyšetření, který je k dispozici na webových stránkách www.pppaspcvysocina.cz, v sekci "Formuláře"

Údaje, které potřebujeme k objednání jsou:
jméno a příjmení rodiče, jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte, adresa (trvalá, korespondenční), telefonický a e-mailový kontakt a mateřská škola, kterou dítě navštěvuje.

Posuzování školních zralostí se týká dětí narozených v období 1.9.2017 – 31.8.2018.

Leták s podrobnými informacemi.