MŠ Sluníčko

Obrázky - Sportuje celá rodina

Publikováno 2. října 2021 v kategorii MŠ Sluníčko.

Dětem ze Stonožky se sportovní odpoledne 16.09. pořádané mateřskými školami moc líbilo a tak se rozhodly své zážitky namalovat.

Obrázky se jim vydařily a proto jsme se rozhodli mezi nimi jeden vybrat a poslat ho do soutěže. Vybíraly ho sami děti a nebylo to vůbec snadné.

Společnost firmy PEZ,  jen za přihlášení do soutěže pošle všem dětem z naší školky dárkové balíčky a naší třídě výtvarný materiál. Pro vítěznou školku jsou připraveny překrásné odměny – trampolíny, psychomotorický padák, lega, hrací koberce, skákací hrad…

Byli bychom rádi, kdybyste nám pomohli tyto ceny získat. Krom odborné poroty totiž budete moci hlasovat na stránkách společnosti PEZ.

Až bude hlasování odstartováno, dáme Vám přesné instrukce.

Předem děkujeme! Děti ze STONOŽKY.