,,Ó-Ó-Ó-TO SE POVEDLO"

Publikováno 10. září 2021 v kategorii MŠ Pohádka.

Naše zahrada nabízí spoustu podnětů k rozvíjení dětské osobnosti. V tomto týdnu jsme tedy využili krásného počasí ke hrám a činnostem právě tady a některá centra aktivit jsme tedy přesunuli na čerstvý vzduch. Vrabčáci procvičili jemnou motoriku ruky při plení pískoviště ( o prázdninách travička prorostla i přes ochrannou síť), zalévali záhonky, bylinky a vše, co se dá…s vodou je vždycky zábava   . Celé tělo si děti rozhýbaly při fotbálku, hrály honičky mezi keři a zopakovaly si různé pohybové hry. Všichni se zapojili do sběru opadaných jablek, na křížalách si pochutnáme! Hra na schovávanou „v pralese“(v části přírodní zahrady s mnoha keři a stromky) děti moc bavila, vůbec nevadilo, že některé vylezly s ,,krvavými " tepláky od černého rybízu   . Předškoláci v altánku i v kameništi přiřazovali správný počet přírodnin a na čerstvém vzduchu se plně soustředili. JSME ZVYKLÍ SE ODMĚŇOVAT. Ptáte se jak? Když se něco podaří, už je slyšet naše Ó-Ó-Ó-TO SE POVEDLO. To je naše motivace k další zábavě, tvoření a jiným činnostem.