Na Sluníčku se nenudíme, stále něco vymýšlíme….

Publikováno 24. července 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Ve třídě Krteček prázdninové dny společně prožívají děti ze školky Pohádka a ze školky Pastelka. Co jsme podnikali 3. červencový velmi teplý týden? Děti si hrály s hračkami, které jsou pro ně nové a zajímavé . Stolní, konstruktivní, manipulační hry a puzzle si také zkoušíme   . Dramatizovali jsme pohádku ,,Jak se zvířátka v rybníku koupala“. Děti se dobře bavily a herci si užili zasloužený potlesk. Cvičíme, hrajeme pohybovky, na školní zahradě hledáme stín – využíváme herních prvků, stromů, keřů a na sprchování, které je nejvíc prima, se děti vždy těší. Projít jsme se šli na Farčata, to máme blízko!                                                                                    AHOJ VŠEM KAMARÁDŮM Z POHÁDKY, MĚJTE KRÁSNÉ LETNÍ DNY   .