NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI.

Publikováno 17. května 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti ze Sýkorek a Vrabčáků si pod zkušeným dohledem asistentů prevence nejprve bez světelných signálů projely trať, cvičily zastavení a rozjíždění, odbočování, jízdu křižovatkou. Seznámily se s dopravními značkami, vyzkoušely znalost pravé a levé strany, prostě vše, co je nutné znát v provozu. A pak už naostro    s nutností počkat na tu správnou barvu na semaforech, na železničním přejezdu, dát přednost na kruhovém objezdu a přizpůsobit svoji jízdu okolí.                                                                                                                 Vždy vítáme možnost návštěvy dopravního hřiště. Děti si zde jízdy užívají a chodí sem rády a věříme, že praktické zkušenosti jistě přispějí k jejich bezpečnosti.