Moje tělo, moje zdraví

Publikováno 22. března 2024 v kategorii MŠ Pohádka.
Když si děti v Sovičkách povídaly o lidském těle, využívaly hravou formou aktivity v centrech: skládaly vrstvené puzzle a dřevěné skládačky s emocemi, šroubovaly panáčka dle vzoru, rozfoukáváním inkoustu brčkem vznikaly krásné bacily na dlaních, modelínou dotvářely obličeje, vystřihovaly, skládaly a lepily papírovou kostru, v pískovnicích jako archeologové vyhrabávaly kosti, které musely obkreslením zaznamenat do archu. Z ruliček vyráběly hlavičky – vlásky z bavlnky protahovaly háčkem na háčkování. Svoji vlastní kostru si děti rozhýbaly při pohybových hrách Tlesky plesky nebo Hlava, ramena, kolena, palce😀.