MŠ Sluníčko

Mikuláš a čert

Publikováno 4. prosince 2021 v kategorii MŠ Sluníčko.

V pátek 03.12. jsme ve školce uvítali Mikuláše a čerta.

Andílek prý letos zabloudil v mlze.

Někdo se na příchod Mikuláše a čerta těšil, jiný měl obavy, protože ne každý byl po celý rok hodný. Děti vzácnou návštěvu očekávaly s napětím už od rána.

Zvláštní atmosféra nastala, když do třídy důstojně vstoupil Mikuláš v doprovodu čerta. V očích dětí se objevil strach, napětí a občas i slzičky, ale útěchu našly v náruči své paní učitelky.

Děti byly statečné a odvážné, přednesly básničky, zpívaly mikulášské písničky. Čert žádné zlobivé děti nenašel a tak musel odejít s nepořízenou. Mikuláš dětem nadělil balíčky s ovocem a sladkostmi.

Milí rodiče a milé děti, je nám líto, že některé děti se vzhledem k jejich onemocnění, či karanténním opatřením bohužel nemohly radovat z nadílky ve školce. Mikulášský balíček si prosím vyzvedněte ve vaší třídě v PONDĚLÍ 06.12. Předem moc děkujeme.