Maminka a pouť

Publikováno 23. května 2023 v kategorii MŠ Vysočánek.

Týden, kdy se u nás stavěla pouť, prožívaly děti dost intenzivně - celé natěšené si povídali o tom, kam půjdou, nebo kde již byly, na jaké atrakci a s kým se potkaly. Zároveň jsme si s dětmi povídali i o maminkách, které měly tu neděli svátek a tak se nám téma spojilo v jedno - s maminkou na pouti :-). Děti vyrobily krásné tulipány pro maminky, ty co přišly po nemoci až v pátek, tak alespoň nakreslily hezké srdíčko. Během činností v MŠ si děti vyzkoušely mytí nádobí, věšení prádla - aby mohly maminkám doma pomáhat, ale také stavěly pouťové atrakce. Moc jsme si tento týden užili, prošli jsme si cestou z fotbalového hřiště i celou pouť.