MŠ Srdíčko

Malé mistrovství světa v "Srdíčku"

Publikováno 25. února 2024 v kategorii MŠ Srdíčko.

Děti z naší školky si v úterý 20.2. připomněly MS v biatlonu, které se letos konalo v době jarních prázdnin ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě, kde spousta z našich dětí byla a naše biatlonisty podporovala. Proto jsme se nechali inspirovat a uspořádali naše "Malé mistrovství světa" v šesti biatlonových disciplínách, pečlivě připravených paní učitelkami na jednotlivých třídách.

Slavnostním nástupem a proslovem zahájila biatlonové zápolení paní vedoucí učitelka Mgr. Eva Janebová, která jednotlivé třídy představila jejich barevným označením a maskoty, u nichž uvedla i jejich silné stránky, aby tak všechny soutěžící podpořila k nejlepším výkonům. Po slavnostním ceremoniálu se už všichni za bouřlivé podpory od našich fanynek  ( paní kuchařek a paní uklízeček   ) pustili do biatlonového zápolení, při kterém se všem našim závodníkům dobře vedlo a nikdo se tak bez odhodlání a boje nevzdal. Proto také byli v závěru všichni soutěžící náležitě odměněni zlatou medailí a naše

"Malé mistrovství světa" bylo za zpěvu státní hymny ukončeno.

Doufáme, že jsme tak přispěli k získání cenné sportovní dovednosti dětí a že se třeba někdo z nich nechá inspirovat do budoucna.

SPORTU ZDAR!