Důležité

LETNÍ PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Publikováno 21. června 2024 v kategorii Důležité, Z ředitelství.

Prázdninový provoz zajišťují od pondělí 1.7. do pátku 23.8.2024:

MŠ Kamarád, ul. Okružní 729/73, 59101 Žďár nad Sázavou 3 - pro přihlášené děti z MŠ Kamarád, MŠ Sluníčko, MŠ Vysočánek a MŠ Pastelka

Kontakt na MŠ : 777 763 629 (v případě telefonátu uveďte jméno dítěte a MŠ)

MŠ Pohádka, ul. Brodská 776/5, 591 01 Žďár nad Sázavou 3 - pro přihlášené  děti z MŠ Pohádka, MŠ Srdíčko a MŠ Vláček

Kontakt na MŠ : 1.patro 777 804 949, 2.patro 778 961 292

Provoz v obou mateřských školách bude od 6.15 do 16.15 hod.

Děti prosím přivádějte ráno nejpozději do 8.00 hod. a předávejte a vyzvedávejte si pouze u pedagogů, kteří budou označeni vizitkou se jménem a ponesou za vaše děti plnou zodpovědnost. Při provozu tříd jsou zapojeny i ostatní pomocné profese, které pomáhají zajistit klidný a plynulý chod jednotlivých tříd. Děti jsou rozděleny na třídy dle školek, snažíme se o přiřazení i kmenových pedagogů, ale ne vždy to stoprocentně vyjde, proto prosíme o vstřícnost a případnou podrobnější komunikaci s pedagogy při předávání dítěte, zvláště pak info o vyzvednutí dítěte, nebo jiných radostech či potížích  . Sledujte prosím i možné změny v rozpisu tříd, mění se dle počtu přihlášených dětí v jednotlivých týdnech. V případě dotazů se obracejte na kmenové zaměstnance sloužících MŠ, které najdete u rozpisu a na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd.

POZOR !!! Odhlášení stravy a omluva nepřítomnosti dítěte bude probíhat výhradně přes elektronický systém TWIGSEE!

V případě technických potíží volejte školní jídelnu tel. 777 763 540 nebo ředitelství MŠ tel. 777 765 160.

Nezapomínejte prosím na vhodné oblečení i obuv dětí, protože trávíme spoustu času venku v přírodě nebo na školní zahradě. Myslete také na pokrývky hlavy, sluneční brýle či ochranný prostředek před spálením od slunce. Děkujeme.

PŘEJEME  VÁM  I  CELÉ  RODINĚ  KRÁSNÉ  LETNÍ DNY  PLNÉ  ZÁŽITKŮ  V MATEŘSKÉ  ŠKOLE  I  MIMO  NÍ  A JIŽ TEĎ SE TĚŠÍME NA 1. ZÁŘÍ 2024 !!!