MŠ Sluníčko

Krtečci a Motýlci na výletě

Publikováno 3. června 2022 v kategorii MŠ Sluníčko.

V pátek 27.5. se děti z obou tříd vydaly autobusem na polodenní výlet do Polničky.

Po příjezdu na místo jsme všichni nastoupili do vláčku, pan průvodčí nám označil jízdenky a vydali jsme se na dalekou cestu.

Když vláček zastavil, navštívili jsme dvě menší ohrady se zvířátky - kozy a krůty.

Pak jsme se rozdělili na skupinky - větší děti měly možnost se projet na čtyřkolkách

a menší děti si zaskotačily v nafukovacím hradu.

Poté si děti z batůžků vybalily svačinky a pití, nasvačily se a měly možnost se proběhnout v areálu a vyzkoušet si kolotoč, lanovku, …

Nastal čas odjezdu, a tak jsme se sbalili, nasedli do autobusu a příjemně unaveni se vrátili do naší školky.