Jóga, radost ze cvičení

Publikováno 27. září 2021 v kategorii MŠ Vysočánek.

Milí velcí i malí.

Tvoříme pro radost

Po prázdninách poprvé jsme si zase mohli zacvičit jógu se cvičitelkou Evičkou Wasserbauerovou.

Opatření dovolila a zdraví nás všech umožnilo setkat se v novém školním roce s Evičkou a ve třech skupinách poznat nové a rozpomenout se na známé cviky dětské jógy.

Pro děti letos nově přijaté bylo cvičení novinkou, ale všechny děti přijaly zpestření výuky velmi pěkně a plynule. Zajíc Joganda a jeho dva noví malí kamarádi nás provázeli a kontrolovali správné postavení těla při jednotlivých cvicích.

První podzimní cvičení bylo převážně zaměřeno na lesní přírodu a zvířátka v ní.

Menší děti se seznamovaly úplně od začátku s novými cviky.

Starší děti procvičovaly cviky a polohy těla známé z minulých cvičení.

Každé cvičení je zakončeno zklidněním za doprovodu relaxační hudby, která příjemně a v klidném duchu ukončuje intenzivní a tematickou nitkou prolnuté cvičení.

Evičko, děkujeme a těšíme se v říjnu na další lekci jógy.

Hezké slunné dny všem

s pozdravem paní učitelky