Hýbeme se pro zdraví.

Publikováno 12. února 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Ve Vrabčácích proběhla taková malá zimní olympiáda   . Celý týden děti nejen fandily našim olympionikům, ale i samy s elánem sportovaly. Hrály hokej, skákaly na trampolíně, na lavičce cvičily překračování překážek a přitahování, cvičily obratnost i ve vyšších polohách. Chodily na chůdičkách, učily se vylézat, ručkovat a otáčet se na žebřinách.

V hale mimo jiné zdolávaly překážkovou dráhu, bruslily na papírech a přeskakovaly pohybující se lano. Společně jsme si zahráli naši oblíbenou hru ,,Drbaná"  .

A protože se malí sportovci celý týden snažili hrát fair play a udělali hodně pro své zdraví, byli oceněni medailí. Při závěrečném ceremoniálu nechyběl ani olympijský oheň a samozřejmě zněla i česká hymna. Vždyť jsme vyhráli všichni  .

A jak děti zhodnotily týdenní nabídku v centrech aktivit? Vyhrál Zkoumálek                    s mícháním barev, pak Sportík s různými sportovními aktivitami a Kutílek                       s tvořením z kinetického písku – děti stavěly kopec s koryty, dráhami a cestami pro jízdu bobů.