MŠ Srdíčko

"Hýbánky s Activem"

Publikováno 17. ledna 2024 v kategorii MŠ Srdíčko.

SPOLUPRÁCE S ACTIVE CLUBEM ve Žďáře nad Sázavou

V letošním školním roce jsme se ve třídě „Zajíček“ rozhodly využít bohatou nabídku bezplatných programů v Active clubu.

Vybraly jsme několik akcí, které jsou pro děti předškolního věku připraveny. V prosinci měly děti možnost se poutavou a zábavnou formou v mateřské škole seznámit s tradicemi Vánoc ve světě. Tento týden jsme Active club navštívili osobně a děti si „Hýbánky s Activem“ moc užívaly. Prohlédly si prostory budovy, protáhly si tělo, cvičily na trampolínách a dokonce měly možnost si vyzkoušet squash. Ve velké tělocvičně si pořádně „zařádily“, cvičily s padákem, hrály různé pohybové a sportovní hry.

Touto cestou bychom rády poděkovaly za úžasné vedení i přípravu oběma paním cvičitelkám a program jsme doporučily ostatním třídám.

Těšíme se na další spolupráci.