Fotbal, to je hra

Publikováno 23. května 2023 v kategorii MŠ Vysočánek.

Na začátku května jsme se s našimi malými sportovci vypravili na fotbalové hřiště, kam nás pozvali místní fotbalisti. Pod vedením trenérů a starších chlapců, kteří hrají fotbal si děti vyzkoušely zábavnou formou hru s balóny. I ti nejmenší vše zvládli. Děti přeskakovaly překážky, trefovaly se do brány, zpracovávaly míč nohama a procházely slalomem, hrály fotbal, ale také závodily ve sběru tenisových míčků, zahrály si hru s dresy (obdoba šátkované) a probíhaly pod lanem. Za odměnu dostaly dva bonbóny, které si s chutí snědly hned na místě a samozřejmě i pití, na které se po sportu všichni moc těšili. Děkujeme trenérům za organizaci.