Ekotým -1. schůzka tohoto školního roku

Publikováno 12. října 2023 v kategorii MŠ Vysočánek.

V úterý 10.10.2023 jsme se sešli ve třídě Kuřátek, abychom zanalyzovali otázky týkající se našeho prostředí MŠ a jejího okolí. Děti nejdříve hledaly smajlíky, s jejichž pomocí poté hodnotily. Hledaly po třídě předměty, vyrobené z různých materiálů - např. dřevo, hlína, látka, papír... Společně jsme si zahráli hru "Na domečky" a hru "Kuřátko pípni", při které jsme si zkoušeli orientaci v prostoru pokaždé jiným způsobem - prvně jsme se orientovali po paměti a podruhé sluchem. Nechybělo ani výborné občerstvení od naší paní kuchařky. Na závěr děti kreslily své oblíbené místo na zahradě MŠ. Děkuji všem za účast a pilnou práci.