EDUKATIVNĚ STIMULAČNÍ SKUPINY PRO PŘEDŠKOLÁKY

Publikováno 26. září 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Ve čtvrtek 21.9.2023 proběhla 1.lekce EDUKATIVNĚ STIMULAČNÍ SKUPINY. Rodiče se seznámili s programem, stanovili jsme si pravidla a společně jsme se představili. Děti si založily svá portfolia, kam si budou ukládat svou práci. Následovala gymnastika mluvidel a píseň : „Kočka leze dírou“.

Děti si procvičily grafomotoriku, vytleskávání a počet slabik, slovní zásobník- převod do množného čísla, stavěly puzzle, společně vyprávěly pohádku a rozhýbaly se na PH : „ Hlava, ramena, kolena, palce“.

Dostaly úkol- báseň „Dešťové kapičky“ a pracovní listy pro domácí práci, kterou si společně zhodnotíme na příštím setkání, na které se už teď moc těšíme.