Drakiáda

Publikováno 20. října 2021 v kategorii MŠ Vysočánek.

Milí rodičové, milé děti, děkujeme vám za účast na drakiádě, která se uskutečnila na louce pod zelenou horou.  Vítr nám nejprve moc nepřál, draci nám lítali jen v případě, že jsme s nimi běželi po louce, ale nakonec jsme se dočkali i toho vytouženého větru. Však dráčci se netrpělivě třepali ležící v trávě.  Na nic jsme nečekali a dráčky jsme vypustili. Někomu letěli vysoko, někomu méně, ale byli jsme spokojeni. Nakonec nám i vyhládlo. To už ale přijížděla paní kuchařka s paní školnicí s teplým čajem a výbornými párečky. Dokonce i na přidání bylo. Po výborné svačině jsme si zahráli společně ve dvojici s rodičem pohybovou hru Na dráčka. Najedení a vyběhaní jsme se po hře rozcházeli do svých domovů.