Dny plné sluníčka a splněných přání.

Publikováno 30. června 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti zapřemýšlely, co by chtěly podniknout poslední dny – ,,Já bych rád hrál na honěnou, já bych chtěla na výlet, já bych chtěla hrát na schovku a polštářovou bitvu…“. Přání bylo dost, většinu se podařilo splnit a o zábavu bylo postaráno. Na cestě k Hamroňovi jsme si pochutnali na třešních od kamaráda, po hrátkách na Rákosníčkově hřišti přišla vhod zmrzlina a voda z trysek z kašny na náměstí nás krásně osvěžila. Zábavné hry si děti užily, stačily jsme ještě zalévat naše záhonky, namíchat voňavé koktejly z bylinek a všeho, co nám zahrada poskytuje ( jen jsme očichávali, nepili   ). Děti narozené v letních měsících oslavily své narozeniny, povídali jsme si o plánech na léto a poslední den byl tu….. chvilky loučení s přáním krásného léta pro všechny a s přáním úspěšného startu do 1. třídy budoucím školákům.                                                                                                                                                                                                                VRABČÁCI, AHÓÓÓJ ZASE 1. ZÁŘÍ VE ŠKOLCE !