Děti ukázaly, co už umí.

Publikováno 26. března 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Vidět, jak se děti ve školce zdokonalují a co už se naučily, mohli rodiče na akci ,,Ukážu Ti, co už umím“ a pro předškoláčky ,,Už se těším do školy“. Společně strávili čas ve školce při cvičení a plnění jednodušších i náročnějších úkolů. Mladší děti poznávaly barvy, skládaly puzzle, hmatem určovaly předměty podle tvaru. Slovní zásobu rozvíjely nad obrázky - Co kdo dělá, kreslily sluníčko, pracovaly s magnetem a oblékaly medvědí rodinku.

Předškoláčci si ozdobili záložku do knihy, vyhledávali tvary na pozadí, stavěli dřevěné kostky podle pravidla. Hledali slova na danou hlásku, přiřazovali předměty ke správným tvarům. Řadili obrázky podle dějové posloupnosti, pracovali s logico kartami, procvičili si barvy a nechyběly ani úkoly na interakt. tabuli.

Každá společně strávená chvilka se počítá! Věříme, že i tato chvilka ve školce byla pro děti i rodiče příjemná a přínosná   .