DEN ZEMĚ.

Publikováno 27. dubna 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti ve třídě Sýkorky si celý týden prohlubovaly znalosti o třídění a recyklaci odpadu. Učily se rozpoznávat předměty z různých materiálů. V centru KOSTKY skládaly z PET víček barevné kontejnery.

CHYTRÁ HLAVIČKA- třídily obrázky s odpadem do daných popelnic.

Starší děti v centru ŠIKULKA vystřihovaly a lepily z letáků předměty, které přiřazovaly ke správným popelnicím. Mladší děti nalepovaly PET víčka na zelený papír - kytičky na louce.

Ve ŠKOLÁČKOVI skládaly z písmen slova.

Celý týden jsme si užili s písničkami, pokusy, cvičením a hraním s kamarády na popeláře. Na vycházce děti určovaly druhy popelnic, co do nich patří. S barevnými obručemi si zahrály na popeláře. Naučili jsme se spoustu zajímavých věcí a těšíme se na další týden.