MŠ Vláček

Červen u Zajíčků

Publikováno 29. června 2023 v kategorii MŠ Vláček.

Tento příspěvek lze nazvat také "vzpomínkový", kdy se během posledních červnových týdnů nahromadilo spoustu jednotlivých fotek, které by bylo škoda nezveřejnit.

Děti ze Zajíčku v nich stihly množství zajímavých aktivit: pomáhaly s rozvozem štěpky na zahradě, zvládly společné výtvarné práce, v rámci multikulturního týdne vyzkoušely jíst burizony tyčinkami, zapojily se do pokusu s duhou a s výrobou bublifuku a jeho využití v praxi, zúčastnily se sportovních aktivit, získaly diplom a dárečky z akce "Se Sokolem do života" a navštívily cukrárnu, kde si daly jako odměnu za celý zvládnutý školní rok zmrzlinu.