Čarodějnice na školní zahradě

Publikováno 27. dubna 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Ve středu 26.4. se v odpoledních hodinách na školní zahradu slétlo opravdu hodně čarodějnic a čarodějů   . Létali na koštěti dlouhou trasu přes řeku, hory, oheň a popadané stromy, skákali na trampolíně s hadem kolem krku a skládali kouzelné zrcadlo. Děti kreslily na tabuli pavouky v pavučinách nebo hledaly pavouky v nádobě s pískem. Netopýra se měly dotknout vysoko na průlezce a kleštěmi nabíraly různou havěť. Nosily na lžíci oči, u ježibaby zkoušely přenášet plyšáky na lopatě do pece a fronta se tvořila před domečkem. Stálo to za to, děti si odnesly pěkná tetování   .

Po splnění všech čarodějnických úkolů si vyzvedly diplom a sladkou myšku na mlsání a pak společně s rodiči opekli buřtíky. Bylo to prima kouzelné odpoledne.