„BU-BU-BU, JÁ SE TĚ BÁT NEBUDU…“

Publikováno 5. listopadu 2021 v kategorii MŠ Pohádka.

Kosíci se celý týden věnovali strašidelnému tématu ve spojení s „dušičkami“. Děti se naučily strašidelné říkanky s pohybem, hrály pohybové hry, cvičily, tančily, povídaly si o tradici Dušiček a Halloweenu. Také plnily úkoly v centrech aktivit, na interaktivní tabuli, společně dlabaly dýni a vyráběly strašidlo, stavěly a zdolávaly „odvážnou“ překážkovou dráhu. V centru Kostičky stavěly strašidelný hrad,                 v centru Barvička vyráběly z papíru duchy a masky, kde procvičovaly techniku stříhání a rozvíjely fantazii. V koutku Školička větší děti plnily úkoly                                   v grafomotorických listech a vyráběly dýně z papíru, kde trénovaly pomocí lepení      a stříhání jemnou motoriku.

Dva pavoučci

Dva pavoučci lezli vzhůru,

soukali si síť.

Jeden z nich se spustil dolů