MŠ Vláček

Bramborový týden

Publikováno 30. října 2023 v kategorii MŠ Vláček.

V úterý 7.10.2023 proběhla na zahradě MŠ Vláček ‚‚Bramboriáda‘‘. Pro děti bylo připraveno pět stanovišť. Na startu si děti vyzkoušely slalom s kolečkem naloženým bramborami. Následovalo hledání brambor v písku, hod do koše či skákání v pytli, kterého se zúčastnili i dospělí. Nechybělo ani tvoření s bramborami. Po absolvování všech stanovišť získaly děti sladkou odměnu. V průběhu celé akce bylo pro děti i rodiče připraveno občerstvení v podobě teplého čaje a výborných pečených brambor. Všem zúčastněným děkujeme.

Bramboriáda

Bramborový týden ve Veverkách

I když byl tento týden krátký a jeho tématem byla - Bramboriáda, stihli jsme se naučit novou píseň ‚‚Kopu, kopu brambory‘‘, procvičili jsme grafomotoriku na interaktivní tabuli, zasadili jsme česnek, procvičili jsme stříhání - brambory (pracovní činnosti).