„AUTOBUSEM NA ZDAR.“

Publikováno 27. června 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti z KOSÍKŮ se vydaly městskou hromadnou dopravou na exkurzi do přepravní firmy ZDAR, a.s..

Tam se nás ujal pan Ing. Uhlíř a připravil pro naše děti úžasnou prohlídku se spoustou zajímavých informací v areálu společnosti. Děti měly možnost zhlédnout, jak funguje velká myčka pro autobusy a kamióny, starší autobusy, které jezdily po silnicích dříve, servis a pneu servis s různými velikostmi pneumatik, až po největší pneumatiky od kombajnů. Poté se nasedlo do autobusu, projížďka areálem nás zavedla až do samotné myčky, kde děti pozorovaly kartáče a mydlinky v akci. Také se děti stihly projet v kamionech a v neposlední řadě nás čekaly dárečky a cesta zpět pěšky s přestávkou na svačinku. Počasí nám přálo a tak jsme si výlet parádně užili a byli plni nových informací a zážitků. Děkujeme panu inženýrovi a také mamince od Tobíška za zprostředkování zajímavé exkurze.

Výletu zdar! KOSÍCI   .