Důležité

Akce "Sportuje celá rodina"

Publikováno 17. září 2021 v kategorii Důležité, Z ředitelství.

Mateřská škola Žďár nad Sázavou dlouhodobě podporuje u dětí i jejich rodin lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu. 16.9.2021 odpoledne proběhla společná akce všech žďárských mateřinek Sportuje celá rodina, zaměřená na rozvoj rozmanitých pohybových dovedností, které si děti mohly s rodiči vyzkoušet na 20 stanovištích. Děti běhaly, skákaly, podbíhaly, přelézaly, přeskakovaly, koulely, házely, jezdily, tancovaly, vařily, zpívaly i kouzlily….prostě atmosféra byla úžasná a jistě k ní přispělo i umoudřené počasí a veselý program Milana Řezníčka   . Velké poděkování patří i zástupcům  TJ Sokol Nové Veselí, kteří dětem přiblížili zajímavý sport - házenou, fotografu Milanu Šustrovi za zachycení radosti z pohybu u všech účastníků, 166 rodinám, že přišli a užívali si to s námi a samozřejmě všem pracovnicím ze sedmi školek v p.o., které vše obětavě připravily.