Důležité

Ahoj léto! Ahoj prázdniny! – akce všech mateřských škol

Publikováno 29. června 2022 v kategorii Důležité, Z ředitelství.

Milí rodiče a přátelé naší školy,

nedělní slavností 26.6. 2022 jsme chtěli upozornit na již 20 let od založení příspěvkové organizace Mateřská škola Žďár nad Sázavou. Na rozmanitých stanovištích v celém areálu městského parku Farská humna jsme prezentovali rozmanitost naší krásné vzdělávací práce, význam spolupráce rodiny a mateřské školy v začlenění dětí do širší komunity než je nejbližší rodina. Akcí jsme se pokusili vyjádřit i láskyplný vztah k našemu krásnému městu Žďáru nad Sázavou a úžasné přírodě kolem a zároveň poděkovat zřizovateli a všem přátelům MŠ za  podporu, pomoc a vstřícnost při řešení jakýchkoliv radostí i problémů MŠ.

Bývalým zaměstnancům jsme srdečně poděkovali za obětavost a to srdíčko a spoustu práce, které dali do stavění základů této obrovské příspěvkové organizace   a současným zaměstnancům za přípravu této velkolepé akce pro rodiny dětí.

Slavnost jsme nazvali Ahoj léto! Ahoj prázdniny!  a naším cílem bylo všechny přítomné na to nádherné léto naladit    a věřím, že se to skoro dvěma stům vystupujícím předškoláčkům a nám všem kolem povedlo

Všem  přejeme krásné léto a těšíme se na setkání u dalších zajímavých akcí v novém školním roce.

Zároveň děkujeme všem sponzorům, kteří se na akci podíleli.  Zde je jejich seznam.

Mgr. Iveta Klusáková a kolektiv Mateřské školy Žďár nad Sázavou, p.o.