1.schůzka Ekotýmu

Publikováno 13. října 2021 v kategorii MŠ Vysočánek.

V úterý 12.10. jsme se v odpoledních hodinách sešli ve třídě Kuřátek s dětmi a jejich rodiči, kteří si chtěli stát členy Ekotýmu. Nejdříve jsme se seznámili a zahráli jsme si hru na hledání smajlíků. Poté jsme si zvolili funkce zapisovatelů a fotografů, vysvětlili jsme si jak budeme využívat smajlíky k hlasování a dali jsme se do práce. Pro tento školní rok máme vybrané téma VODA. Děti s rodiči pomocí smajlíků zodpovídaly důležité otázky, které se týkali spotřeby vody nejenom v naší MŠ. Po občerstvení si děti vyrobily loďky strážců vody z papíru a také jí vymyslely jméno. S výsledky hlasování a s plánem činností budete již brzy seznámeni na nástěnce Ekotýmu, která se pro vás chystá ve vestibulu naší MŠ.

Děkujeme všem rodičům a dětem za příjemně strávené odpoledne.